Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Rusza nowa edycja Warsztatów Twórczego Pisania dla dzieci

Rusza nowa edycja Warsztatów Twórczego Pisania da Dzieci! Ósmy sezon… Trudno ukryć, że rozwój warsztatów twórczego pisania w naszej Bibliotece jest wyrazem autentycznej potrzeby, silnego pragnienia. Prawdziwej tęsknoty… Za czym? Za stworzeniem prawdziwej wspólnoty pisania… Prawdziwej społeczności, która łączy wyobraźnia, budowanie relacji z sobą samym i innymi, szacunek dla własnego potencjału i tego, co odkrywamy w sobie.
Podczas spotkań troszczymy się o prawdziwy trening twórczości (w tym twórczego myślenia). Przede wszystkim jednak cieszymy się naszą wyobraźnią, stopniową pracą nad rozwijaniem naszych indywidualnych i wspólnie realizowanych projektów. W jaki sposób pisać dla swojego serca? A jakie słowo masz dla innych? Jak łączyć proces pisania z innymi technikami pracy twórczej?
Drogi Rodzicu, Opiekunie, Pedagogu… odkryj wraz z nami rozwojowy, terapeutyczny, społeczny wymiar pracy słowem i zaproś na warsztaty swoje dziecko!
Na pierwsze spotkanie zapraszamy 19.09.22 o godz. 16:00 w Sali Klubu Biblioteki. Zapisy do 19.09 w Czytelni dla Dorosłych osobiście lub po numerem telefonu: 14 614 52 26. Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekajcie! Czekamy!

plakat warsztatów twórczego pisania
Skip to content