Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Wznowienie spotkań w Klubiku Skrzata po wakacyjnej przerwie

„Klubik Skrzata po wakacyjnej przerwie”
Zapraszamy dzieci zapisane do Klubiku Skrzata na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 15 września 2022 r. o godz. 10.00 w sali klubu Biblioteki.
Zajęcia prowadzone są przez bibliotekarzy z Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku do ok. 3 lat, które nie uczęszczają do przedszkola. Maluchy pod okiem rodziców lub opiekunów, poprzez wspólną zabawę i kontakt z rówieśnikami, mogą przygotować się do edukacji przedszkolnej, rozwinąć umiejętności społeczne, a przede wszystkim kreatywnie i miło spędzić czas.

Zarówno dzieci jak i opiekunów prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego. Prosimy również o zapoznanie się z poniższym regulaminem Klubiku Skrzata.

Regulamin „Klubiku Skrzata”

 1. Do Klubiku uczęszczają dzieci, które nie chodzą do przedszkola.
 2. Spotykamy się raz w tygodniu we czwartki w godzinach między 10.00 – 11.30.
 3. W zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami.
 4. Klubik Skrzata działa przez cały rok szkolny (od września do czerwca), z przerwą wakacyjną, świąteczną, feriami zimowymi oraz dniami ustawowo wolnymi.
 5. W zajęciach mogą brać udział tylko czytelnicy naszej biblioteki i filii.
 6. Można brać udział tylko w tych zajęciach, na które dziecko zostało zapisane.
 7. Udział w Klubiku jest bezpłatny. Obowiązuje tylko tzw. wpisowe w wysokości 30 zł, przeznaczone na materiały plastyczne. Pobierane jednorazowo przy zapisie dziecka.
 8. Personel nie odpowiada za rzeczy pozostawione w Klubie.
 9. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.
 10. Dzieci, które przechodzą infekcję, katar, kaszel – nie uczestniczą w zajęciach.
 11. Wszystkie informacje odnośnie zajęć (ich odwołania lub zmiany godziny) będą podawane na stronie internetowej oraz na Facebook’u.
 12. Rodzic/Opiekun zapisujący dziecko do Klubiku wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka do promocji klubiku (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z dn. 24 maja 2018 r. poz. 1000). Wizerunek będzie wykorzystywany poprzez publikację zdjęć z zajęć na stronie internetowej biblioteki oraz w mediach społecznościowych Biblioteki (Facebook, Instagram, YouTube).
 13. Wszyscy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.
logo klubiku skrzata
Skip to content