Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Martyką i promocję książki, „Zacząć od nowa na Camden Roe 13”, 7 listopada 2023 r. godz. 17.30, sala klubu

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Martyką i promocję książki, „Zacząć od nowa na Camden Roe 13”, 7 listopada 2023 r. godz. 17.30, sala klubu Biblioteki.

Agnieszka Martyka mieszka w Książnicach. Pracuję w dużej korporacji w dziale rekrutacji. Od zawsze kochała pisać — notatki, wiersze, opowiadania, eseje etc. Napisanie i wydanie własnej powieści był Jej wielkim marzeniem, które teraz udało się zrealizować.

Debiutancka powieść, „Zacząć od nowa na Camden Roe 13”, opowiada o losach młodej dziewczyny, Anki Nieśpielak, która chce zmienić swoje życie, by zapomnieć o nieudanej miłości i uciec od zaborczej matki. Wyjeżdża do Irlandii Północnej, tam spotyka intrygującego pisarza, Connora Hannigana, który staje się dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Zakochana Anka nie widzi jednak, że w domu na Camden Roe dzieją się niepokojące rzeczy, jakie, tego oczywiście nie zdradzimy.

Autorka książkę tę napisała z myślą o kobietach, które tak jak Ona, uwielbiają powieści obyczajowe, pełne emocji, uczuć, zaskakujących zwrotów akcji i zagadek. Z autorką książki porozmawiamy czy trudno jest wydać książkę, jak się poruszać i jak być dostrzeżonym przez rynek wydawniczy. Co powinien zrobić i wiedzieć początkujący pisarz.

Spotkanie z Agnieszką Martyką jest drugim spotkaniem w cyklu: Literacki debiut. Czytamy!. Spotkanie poprowadzi Alicja Imiołek. Podczas spotkania będzie można nabyć promowaną książkę i zdobyć autograf autorki. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Skip to content