Wznawiamy Warsztaty Twórczego Pisania dla dzieci

Ruszają Warsztaty Twórczego Pisania dla dzieci! Nowa edycja, na którą zapraszamy, to spotkania dla tych, którzy interesują się rozwojem osobistym, chcą głębiej poznać siebie i lepiej budować relacje z innymi – a praca słowem może im w tym niezwykle pomóc. Literacką i twórczą warstwę naszej pracy wspieramy korzystając z najnowszych propozycji i osiągnięć pedagogiki i psychologii twórczości. Poza wszystkim – świetnie się bawimy naszą wyobraźnią, cieszymy się swoją obecnością i wrażliwością.

Warsztaty Twórczego Pisania dla dzieci od sześciu lat stały się jednym z kolorów całej palety działań prowadzonych w bocheńskiej książnicy, dedykowanych edukacji dla kultury. Stoi za nimi ogromna potrzeba spotkania się z drugim człowiekiem i podarowania mu tego, czego tak bardzo nam dzisiaj brakuje: czasu i autentycznej uwagi. Zapraszamy do naszej wyjątkowej Pracowni Myśli i Słowa!

Spotykamy się na pierwszym, organizacyjnym spotkaniu w poniedziałek, 20 września, o godz. 16:00 w Sali Klubu Biblioteki. Nie możemy się już doczekać! Zapraszamy młodych twórców, wrażliwych, mądrych, poszukujących własnego języka, pomysłów, bohaterów, wydarzeń i chcących budować głębszą więź ze światem własnej wyobraźni, intuicji i emocji.
Wszystkie działania, które podejmujemy, związane są z budowaniem więzi, rozwojem wyobraźni, ochroną pamięci, ćwiczeniem uważności i umiejętności obserwacji, opisu, oddania stanu emocjonalnego, prowadzenia fabuły i budowania obrazu osobowości w opisywanym doświadczeniu lub wydarzeniu.
Warsztaty zostaną zorganizowane z zachowaniem wszelkich zasad, których dziś wszyscy musimy przestrzegać, ale będziemy blisko siebie słowem, wyobraźnią i troską o łącząca nas więź. Może dołączysz do nas? Zapisy pod numerem telefonu Czytelni dla Dorosłych: 14/614 52 26. Zapraszamy i czekamy!