Otwarcie wystawy malarstwa Donisławy Golonki w Filii Nr 1

Liczne grono przyjaciół i znajomych wzięło udział w wernisażu Donisławy Golonki, 10 września 2021 roku w Filii nr 1 Biblioteki. Wystawę artystki „Kolory mojej wyobraźni” będzie można oglądać do końca września, w godzinach pracy filii.

To już kolejny raz, kiedy możemy gościć Panią Donię w naszych skromnych progach i z dumą prezentować jej dorobek artystyczny.

Pani Donisława Golonka – nauczyciel plastyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni, zaprezentowała kilkadziesiąt swoich prac – obrazów olejnych – inspirowanych zmiennością pór roku, promieniami słońca, oraz pięknem kwiatów i sylwetek kobiet.
Wernisaż wzbogacił występ artystyczny Alexandra Spisaka, studenta Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.
Naszej drogiej Artystce życzymy dalszych sukcesów w twórczości.

Obrazy Donisławy Golonki

Więcej zdjęć w: Galeria