Promocja książki Aleksandry Mączki „Okruchy czasu” – zapowiedź

Okruchy czasu w Bibliotece
Serdecznie zapraszamy na bocheńską premierę książki Aleksandry Mączki pt. „Okruchy czasu”, która odbędzie się 31 stycznia 2023 r.(wtorek) o godz. 17,30 w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5.
Aleksandra Mączka od urodzenia związana z Bochnią, jest absolwentką bocheńskiego liceum ogólnokształcącego. Po ukończeniu studiów psychologicznych na wydziale Historyczno-Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, kontynuowała naukę w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktorka i prezenterka programów telewizyjnych, autorka filmów o charakterze dokumentalnym. Zawodowo przez trzydzieści pięć lat związana z Ośrodkiem Telewizyjnym w Krakowie.
W roku 2021 na rynku wydawniczym ukazała się opowieść autobiograficzna pt. „Okruchy czasu” będąca swoistym wspomnieniem miejsca i czasu urodzenia pani Aleksandry, okoliczności dorastania, wyjątkowych wydarzeń z dzieciństwa. Autorka w publikacji upamiętniła też osoby, miejsca i zdarzenia związane z życiem osobistym i pracą zawodową.
W czasie spotkania w bocheńskiej bibliotece z autorką książki Aleksandrą Mączką rozmawiać będzie Barbara Banach.