Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Spotkanie noworoczne SBP Koło w Bochni

Członkowie Koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich działającego w bocheńskiej Bibliotece spotkali się na spotkaniu noworocznym, 25 stycznia 2023 r. w sali klubu Biblioteki.
Dla bibliotekarzy takie spotkania to okazja, aby wspólnie porozmawiać o minionym roku, podzielić się dobrym słowem i doświadczeniami, w pogodnym i przyjaznym nastroju spędzić czas.
Jak co roku były życzenia, przewodnicząca Alicja Imiołek, podsumowała działalność Koła w 2022 roku, mówiła o akcjach w które włączało się Koło: Narodowe Czytanie, Noc Bibliotek, Tydzień Bibliotek, Dzień Bibliotekarza. SBP było współorganizatorem projektu „Magia z czytania, siła z podróżowania” dofinasowanego przez MKiDN, brało udział w „Rodzinnej Niedzieli z NGO” w Parku Uzbornia. Poinformowała o ogłoszeniu kolejnej edycji Konkursu na Małopolskiego Bibliotekarza Roku i poprosiła o zgłaszanie kandydatów.
Bibliotekarze mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o tradycjach i zwyczajach Świąt Bożego Narodzenia rozwiązując „Test o Bożym Narodzeniu” przygotowany przez Bernadettę Macheta. Jak się okazało pytania dla wytrawnych bibliotekarzy nie były trudne.
Pomimo trudnych czasów bibliotekarze są pełni optymizmu i dobrych nadziei, życzymy sobie, aby tak było przez cały rok.

Fotorelacja

Spotkanie SBP

Skip to content