Wernisaż Honoraty Dziży w Filii Nr 1

6 października 2022 r. w Filii nr 1 odbył się wernisaż wystawy Honoraty Dziży pt. „ Marzenia senne”.

Honorata Dziża , od siedmiu lat mieszkanka Bochni. Swój pierwszy obraz namalowała w grudniu 2021 roku i tak ”połknęła bakcyla” twórczego. Odkryła swoją nowa pasję. Maluje techniką pouringu, czyli „malowanie przez wylewanie”. W tej technice, jak sama mówi, ogranicza tylko ją tylko wyobraźnia. W obrazach Honoraty Dziży, każdy może zobaczyć coś innego i to właśnie jest ciekawe i piękne zarazem. W malarstwie dominują ciemne kolory z domieszką mocnych barw jak czerwień, złoto, błękit, miedź.

Podczas wernisażu, na którym obecni byli rodzina i przyjaciele, artystka opowiedziała o swoich pierwszych próbach malarskich, inspiracjach, jak również planach na przyszłość.

Artystce życzymy wielu sukcesów, nowych prac oraz wielu wystaw.
Zapraszamy do zwiedzania wystawy codziennie w godzinach pracy Filii nr 1.

Goście Honoraty Dziży na wernisażu w Filii nr 1