Gimnastyka Słowiańska – 3 lipca 2023 r.

Zapraszamy już 3 lipca 2023 roku na godzinę 17.00 do Amfiteatru w Rodzinnym Parku Uzbornia na kolejne działanie w ramach projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki” dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.Tym razem będzie to Gimnastyka Słowiańska dla kobiet prowadzona przez Panią Magdalenę Michalczyk-Janas.
Gimnastyka Słowiańska to zestaw ćwiczeń przeznaczonych dla kobiet polegających na osiągnięciu maksymalnego poziomu relaksu oraz zmniejszenia napięcia mięśni. Traktowana jest jako nauka w formie rozciągania, która pozwala zdobyć wiedzę na temat potrzeb swojego ciała i duszy. Wszystkie uczestniczki spotkania będą mogły poznać lepiej własne ciało, wyciszyć się, a jednocześnie pobudzić własną kreatywność i witalność, a wszystko to na łonie natury wśród drzew. Czekamy na Was.

Prosimy na zajęcia zabrać własne maty do ćwiczeń lub ręcznik.

Obowiązują zapisy: audio@biblioteka-bochnia.pl / tel. 14 614 52 25

Logo Ministerstwa Kultury

logo projektu Biblioteki „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”