Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Ferie 2023 działo się…

Tegoroczne ferie zimowe odbywały się w naszej Bibliotece pod hasłem: BiblioFerie 2023. Działy i filie zaprosiły na cykl bezpłatnych zajęć i spotkań dla dzieci i młodzieży, turniej gier planszowych, noc w bibliotece czy zabawę karnawałową.

Wybór oferty był bardzo duży i różnorodny. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. A oto wybrane zajęcia, które odbyły się podczas ferii: Noc w Bibliotece „Hotel Transylwania”, spotkania dla młodzieży i rozmowy o emocjach strachu, złości i smutku, tworzenie lapbooków, wieczór planszówek, bal przebierańców „Roztańczona Biblioteka”, tematyczne literacko – plastyczne kreatywne zajęcia dla dzieci nt. m.in. „Podwodny świat – akwarium morskie z papierowych talerzyków” „Potworne pudełko – czyli tworzymy stworka z pudełek po chusteczkach higienicznych, „Kolorowy świat”, „ Zima, zima, zima…” , „Zimowe koło fortuny ” , „Przygody psa Bazyla” , „Jakie kolory ma zima” „W krainie Królowej Śniegu” i „Zimowy krajobraz” .

Przez całe ferie można było korzystać w godzinach pracy Biblioteki z gier planszowych, puzzli oraz szablonów i malowanek z kreatywnego regalika – zrób to sam „Wycinaj, składaj, maluj, baw się”. Ogólnie z feryjnej oferty Biblioteki skorzystało ponad 350 dzieci i młodzieży. Dziękujemy i zapraszamy już za rok!

Uczestnicy prezentują dyplomy jakie otrzymali za udział w cyklu spotkań

Skip to content