„Do za(czytania) jeden krok…” – akcja WALENTYNKI w Bibliotece

Walentynki, coroczne święto zakochanych, to dzień wyznawania miłości oraz obdarowywania się drobnymi upominkami. Dla Biblioteki to również doskonała okazja do promocji czytelnictwa i rozbudzenia wśród innych miłości do książek. Dlatego też Oddział dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki przygotował coś specjalnego na tę okazję – akcję „Do za(czytania) jeden krok…”.

Jest ona skierowana do starszej grupy młodych czytelników, podczas której będą oni mieli okazję wypożyczyć książki zapakowane w papier, bez widocznego tytułu, okładki, bez rekomendacji i czytania recenzji, być może nawet z gatunku, którego dotąd nie wybierali. Dzięki temu być może odkryją, że książki, które do tej pory omijali szerokim łukiem, są na tyle intrygujące i ciekawe, że warto kontynuować z nimi znajomość. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy emocjonujących odkryć czytelniczych.
Czas akcji: 13 – 17 luty 2023
Miejsce akcji: Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, II piętro