Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

E-konkurs „Nieprzeciętni, czyli zgadnij o kim mowa…

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pod tytułem „Nieprzeciętni, czyli zgadnij o kim mowa…” organizowanym w ramach Dni Bochni.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 pytań umieszczanych codziennie przez pięć kolejnych dni, z wyłączeniem soboty i niedzieli, na stronie internetowej i facebook’u Biblioteki. Pytania będą dotyczyły „nieprzeciętnych” postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.

Konkurs rozpocznie się 3 czerwca 2024 roku i będzie trwał do 7 czerwca 2024 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy zapisać na karcie odpowiedzi i dostarczyć do dnia 12 czerwca 2024 roku drogą mailową na adres: dzieci@biblioteka-bochnia.pl lub osobiście do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży (ul. Mickiewicza 5, II piętro). Osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się 14 czerwca 2024 roku podczas święta ulicy Solnej. Prosimy o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebook’a.
Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w poniższym regulaminie.

E-konkurs regulamin PDF 

E-konkurs regulamin docx

karta odpowiedzi PDF

karta odpowiedzi docx

Skip to content