Bal w Klubiku Skrzata

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi, również wszyscy uczęszczający na zajęcia Klubiku Skrzata w Bibliotece. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to przede wszystkim możliwość przeistaczania się w różne postacie, najczęściej są to bohaterowie z bajek. A bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Piękne księżniczki, wróżki, pszczółki, policjant, strażak, żabka, kot, pirat oraz inne postacie z bajek opanowały na kilka godzin Bibliotekę. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po krótkim wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym skrzatom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

(Więcej zdjęć: Galeria lub Facebook)