Najlepsze opcje na przyszłość

Zagłosuj na nasz projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego! Pomóż zrealizować naszą inicjatywę!
Projekt ogólnomiejski:
Najlepsze opcje na przyszłość

Projekt zakłada wsparcie dla tworzenia i realizacji Strategii Miasta Bochnia na lata 2021-2030. Jego celem jest wzrost wiedzy na temat strategicznych obszarów funkcjonowanie miasta wśród wszystkich zaangażowanych w proces jej opracowania i wdrożenia. Zamiarem wnioskodawców jest stworzenie bazy materiałów (literatury specjalistycznej) dotyczącej problematyki funkcjonowania współczesnych miasta i ich rozwoju na różnych płaszczyznach np. komunalnej, gospodarczej, turystycznej czy kulturalnej. Materiały te będą ogólnodostępne dla lokalnej społeczności w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.

plakat Budżetu Obywatelskiego

Głosowanie od 2 września 2021 r. do 15 września 2021 r. poprzez:
• internetowy system głosowania pod adresem www.bochniadecyduje.pl (wejście do niego możliwe również na stronie głównej Urzędu Miasta www.bochnia.eu),
• na Dzienniku Podawczym Urzędu Miasta Bochnia w dniach 2-3 września, 6-10 września oraz 13-15 września w godz. 7:30-15:30,
• przy wsparciu telefonicznym pracowników Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta, w dniach 2-3 września, 6-10 września oraz 13-15 września w godz. 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu: 14 61 49 153. Głosować może każdy mieszkaniec Bochni, który najpóźniej w dniu zakończenia głosowania (15 września) ukończy 16 lat.