BIBLIOTEKA RÓWNYCH SZANS

Zagłosuj na nasz projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego! Pomóż zrealizować naszą inicjatywę!
Projekt ogólnomiejski:
BIBLIOTEKA RÓWNYCH SZANS

Projekt dotyczy przystosowania Wypożyczalni dla Dorosłych w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, ale nie tylko. Chcemy, aby do działu, bez pokonywania stopni, mogły dotrzeć osoby starsze, wejść/wjechać mamy z wózkami itp.
Budynek Biblioteki nie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Istnieje możliwość zmienienia tego i stworzenia wejścia dla czytelników od Pl. Św. Kingi.
W bocheńskiej Bibliotece będzie to pierwszy dział dający możliwość dostępu bez barier, dający swobodny, samodzielny dostęp do księgozbioru osobom z niepełnosprawnością ruchową. Projekt będzie służył mieszkańcom całego miasta.

plakat Budżetu Obywatelskiego

Głosowanie od 2 września 2021 r. do 15 września 2021 r. poprzez:
• internetowy system głosowania pod adresem www.bochniadecyduje.pl (wejście do niego możliwe również na stronie głównej Urzędu Miasta www.bochnia.eu),
• na Dzienniku Podawczym Urzędu Miasta Bochnia w dniach 2-3 września, 6-10 września oraz 13-15 września w godz. 7:30-15:30,
• przy wsparciu telefonicznym pracowników Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta, w dniach 2-3 września, 6-10 września oraz 13-15 września w godz. 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu: 14 61 49 153.
Głosować może każdy mieszkaniec Bochni, który najpóźniej w dniu zakończenia głosowania (15 września) ukończy 16 lat.