Rekrutacja do bibliotecznych klubików

Klubik Skrzata, Klubik Malucha oraz Klubik MiniMini 6 ogłaszają rekrutację na rok 2022/2023.

Prowadzone zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku ok. 3 lat, które nie uczęszczają do przedszkola. Maluchy pod okiem rodziców lub opiekunów, poprzez wspólną zabawę i kontakt z rówieśnikami, mogą przygotować się do edukacji przedszkolnej, rozwinąć umiejętności społeczne, a przede wszystkim kreatywnie i miło spędzić czas. Poprzez wspólne spędzanie czasu i zabawę najmłodsi uczą się, jak odnaleźć się w grupie. Natomiast organizowane zabawy ruchowo – muzyczne mają nieoceniony wpływ na rozwój osobowości malucha oraz pozytywnie oddziałują na aktywność fizyczną i psychiczną dziecka. Z kolei dla rodziców cotygodniowe spotkania są okazją do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy lub po prostu wyjścia z domu. Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji w poszczególnych oddziałach i filiach bibliotecznych.

Zapisy:
Klubik Skrzata, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, II piętro, tel. 14 614 52 23.
Klubik Malucha, Filia nr 3, ul. Kurów 77, tel. 14 658 50 07
Klubik MiniMini6, Filia nr 6, ul. Legionów Polskich 20, tel. 14 612 67 52

1. Do Klubiku uczęszczają dzieci, które nie chodzą do przedszkola.
  2. Spotkania odbywają się cyklicznie, raz w tygodniu.
  3. W zajęciach biorą udział dzieci wraz z opiekunami.
  4. Klubiki działają przez cały rok szkolny (od września do czerwca), z przerwą wakacyjną, świąteczną , feriami zimowymi oraz dniami ustawowo wolnymi.
  5. W zajęciach mogą brać udział tylko czytelnicy naszej biblioteki.
  6. Można brać udział tylko w tych zajęciach, na które dziecko zostało zapisane.
  7. Udział w Klubiku jest bezpłatny. Obowiązuje tylko tzw. wpisowe w wysokości 30 zł, przeznaczone na materiały plastyczne. Pobierane jednorazowo przy zapisie dziecka.
  8. Personel nie odpowiada za rzeczy pozostawione po zajęciach Klubiku.
  9. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice/opiekunowie.
  10. Dzieci, które przechodzą infekcję, katar, kaszel – nie uczestniczą w zajęciach.
  11. Wszystkie informacje odnośnie zajęć (ich odwołania lub zmiany godziny) będą podawane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Biblioteki (facebook, instagram, youtube).
  12. Rodzic/Opiekun zapisujący dziecko do Klubiku wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku dziecka do promocji Klubiku. Wizerunek będzie wykorzystywany poprzez publikację zdjęć z zajęć na stronie internetowej biblioteki oraz w mediach społecznościowych Biblioteki.
  13. Wszyscy uczestniczący w zajęciach zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu.