Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Zapraszamy na spotkanie – Możesz słyszeć więcej – gościem będzie Adam Jamróz

Spotykasz osobę niewidomą w sklepie, komunikacji miejskiej, czy na przejściu dla pieszych. Chcesz jej pomóc, ale nie wiesz jak? Masz niepowtarzalną okazję, aby się tego dowiedzieć podczas spotkania z Adamem Jamrózem, 19 września 2023 r. o godz. 18.00, sala klubu Biblioteki I p.
Gościem spotkania edukacyjno-warsztatowego pt. „Możesz słyszeć więcej” będzie Adam Jamróz – dziennikarz radiowy, muzyk, osoba niewidoma od urodzenia. Opowie on o tym, jak wygląda świat widziany inaczej. Przekonasz się, w jaki sposób można bezwzrokowo np. poruszać się, robić zakupy, czy przyrządzać potrawy kulinarne. W międzyczasie będzie możliwość zadawania pytań.
Spotkanie zakończy występ trio fletowego w składzie: Paulina Sieja, Flawiana Kania i Adam Jamróz. Absolwenci Akademii Sztuki w Szczecinie zaprezentują takie muzyczne szlagiery jak: fragmenty baletów „Jezioro Łabędzie” i „Dziadek do Orzechów” P. Czajkowskiego, czy „Jesień” z cyklu „4 pory roku” A. Vivaldiego.

Organizator spotkania Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów Oddział w Krakowie oraz partnerzy: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, KingArt i Polski Związek Niewidomych zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!
Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Zapraszamy!

plakat spotkanie możesz słyszeć więcej

Skip to content