Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Zapraszamy na drugie zajęcia – Gimnastyka Słowiańska – 28 listopada 2023 r. godz. 18.00, sala klubu. Obowiązują zapisy.

Zapraszamy 28 listopada 2023 r. na godzinę 18.00 do głównego budynku Biblioteki Powiatowej i Miejskiej w Bochni Sala klubu I piętro ul. Mickiewicza 5, na ostatnie działanie w ramach projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki” dofinansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego. Będzie to już drugie spotkanie z Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet prowadzone przez Panią Magdalenę Michalczyk-Janas z Zorya – Przestrzeń Ruchu, Dźwięku i Słowa.

Ćwiczenia słowiańskie są zamiennikiem tradycyjnej jogi. Różnicą jest jej europejskie pochodzenie i powiązanie z bliskimi nam sąsiadami. Gimnastyka słowiańska polega na połączeniu aktywności duchowej i cielesnej. Jest ona szczególnie zalecana kobietom, które chcą poznać swoje ciało i uspokoić emocje. Traktowana jest jako nauka w formie rozciągania, polegająca na osiągnięciu maksymalnego poziomu relaksu.
Poświęć kilka minut dla siebie, skupiając się wyłącznie na indywidualnych potrzebach. Zrób coś wyjątkowego i sprawdź, czym jest gimnastyka słowiańska. Zapraszamy serdecznie.

Prosimy na zajęcia zabrać własne maty do ćwiczeń lub ręcznik. Obowiązują zapisy: audio@biblioteka-bochnia.pl / tel. 14 614 52 25 lub osobiście. Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content