Wszystkie kolory świata – Noc w Bibliotece

10 lutego 2024 roku już po raz kolejny odbyła się Noc w Bibliotece pod hasłem „Wszystkie kolory świata, czyli biblioteczne wojaże”. Tym razem odwiedziliśmy różne kraje, poznając ich kulturę, bawiąc się w zabawy z różnych stron świata oraz wykonując akcesoria niezbędne dla każdego globtrotera.

Każdy z uczestników podczas tej niezwykłej wyprawy musiał wykazać się wiedzą, tężyzną fizyczną, odwagą i niezwykłą pasją do podróżowania oraz przezwyciężyć wszelkie trudności, jakie napotkał na swojej drodze. Nasi globtroterzy mieli także niezwykłą okazję zajrzeć do najbardziej tajemniczych miejsc w naszej Bibliotece, do których wstępu nie mają czytelnicy.
Czas upłynął tak szybko, że nim się spostrzegliśmy trzeba było już wracać do domu. Na koniec każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę „Certyfikat Globtrotera”. Dziękujemy wszystkim tym, którzy spędzili ten czas razem z nami. Następna niezapomniana noc już za rok.