Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Spotkanie z Kingą Magdoń

Zapraszamy na spotkanie z Kingą Magdoń „Na czym polega twórcze działanie”, które odbędzie się w ramach cyklu „Bochniacy z pasją” 17 stycznia 2023 r, godz. 17.30 w sali klubu Biblioteki.

Kinga Magdoń – twórczyni i założycielka Rerum. Architekt krajobrazu, plastyk, planista, florysta i szkoleniowiec. Ważne jest dla niej łączenie estetyki piękna z funkcjonalnością.
Pracownia Rerum – od tego się zaczęło, od autorskiej pracowni projektowej. Rerum powstała z kreatywnego myślenia, sentymentu do piękna, użyteczności i zmian. Kinga Magdoń miała dość nudnych, monotonnych przestrzeni. Założycielka pracowni chciała to zmienić. Pragnęła abyśmy byli spełnionymi w swoim otoczeniu, które jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Stąd pomysł stworzenia marki Rerum inaczej rzeczy, które nas inspirują, które nas otaczają. Od plamy po kawie, po zachód słońca nad morzem.
Teraz prowadzi też Bawialnię – edukacyjne Rerum dla dzieci i nie tylko… . Odbywają się tam warsztaty, szkolenia artystyczne, plastyczne, architektoniczne, animacyjne, motywacyjne dla dzieci i dorosłych.
Od lat dużo podróżuje po Polsce i Europie. Czerpie energię z otoczenia, widzi różnice, zmiany i postępy – moc możliwości, które wykorzystuje w swoich działaniach.
Na spotkaniu w Bibliotece poznamy Kingę Magdoń od jeszcze innej strony, jako trenerkę mentalną, przedsiębiorczynię, pisarkę, autorkę podcastów, gdyż jest ona współautorką dwóch książek ”Algorytm osobisty” i „#Sherwold czyli o sile kobiet w życiu i biznesie”.
Będzie to XVII spotkanie z cyklu „Bochniacy z pasją”. Podczas spotkania można będzie zakupić książki i zdobyć autograf Kingi Magdoń. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wstęp wolny.

Skip to content