SBP Oddział w Bochni na pikniku „Rodzinnej Niedzieli z NGO”

W niedzielę, 10 lipca, w Parku Rodzinnym Uzbornia odbyło się Święto Bocheńskich Organizacji Pozarządowych „Rodzinna Niedziela z NGO”. Wśród licznych organizacji, również byliśmy i My – Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni i braliśmy czynny udział w tym wydarzeniu. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. Była plenerowa czytelnia, puzzle, krzyżówki dla dzieci i Bocheńska krzyżówka dla młodzieży i dorosłych, quizy, malowanki, gra literacka, rodzinne zadania do wykonania i wiele innych. Za prawidłowe rozwiązanie zadań uczestnicy otrzymywali nagrody i drobne upominki. Organizatorem wydarzenia i fundatorem nagród był Wydział Promocji i Rozwoju Miasta.

Nasz Oddział reprezentowały: Bernadetta Macheta, Beata Piskór, Barbara Banach i Alicja Imiołek. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, do zobaczenia za rok.

piknik w parku