Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Nasza Biblioteka wśród 100 wyróżnionych za organizację „Nocy Bibliotek 2020”

Bocheńska Biblioteka wśród 100 bibliotek nagrodzonych za organizację najciekawszej Nocy Bibliotek 2020!
Jury VI edycji konkursu Nocy Bibliotek i Platona w składzie: Joanna Górska – dyrektor ds. współpracy Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom, Agnieszka Koszowska – redaktorka naczelna portalu biblioteki.org, Małgorzata Mikulska – przedstawicielka Wydawnictwa HarperCollins, Robert Kozłowski – kierownik Działu Bibliotek firmy Platon – dystrybucja książek, Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek, zdecydowało o wyborze 100 bibliotek, które zorganizowały w tym roku – pełnym wyzwań i ograniczeń – wyróżniające się Noce Bibliotek – i zrelacjonowały je na stronie: nocbibliotek.pl.
Wyróżnione Biblioteki, wśród nich i Nasza otrzymają nagrody w postaci pakietów książek związanych z hasłem i ideą tegorocznej akcji „Klimat na czytanie”. Książki zostaną włączone do naszego księgozbioru i udostępnione Czytelnikom.
Dziękujemy Organizatorom konkursu za docenienie, a Uczestnikom tegorocznego wydarzenia za udział we wspólnej zabawie – pomimo niesprzyjających warunków.
„Klimat na czytanie” w PiMBP w Bochni współtworzyli: Barbara Banach – koordynator, Mariusz Nakielny, Alicja Imiołek, Bernadetta Macheta, Beata Truś-Gierczyk, Joanna Hołda, Beata Piskór i Joanna Korta. Gratulujemy i dziękujemy!
Dziękujemy!!!! Podziękowania kierujemy do: Beniamin Duda i Szkółka roślin ozdobnych EKO-GARTEN Barbara i Ryszard Grzesik w Lipnicy Górnej, za pomoc w pozyskaniu i zasponsorowanie drzewka do naszego „Ogródka dobrych emocji”. Drzewko to pod osłoną nocy, pełniąc rolę drzewka cytatów, było jednym z głównych punktów programu Nocy.
Relację z tegorocznej Nocy Bibliotek znaleźć można na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.

Skip to content