Klub Czytelnej Myśli – zaproszenie na spotkania

Klub Czytelnej Myśl to propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobrą i wartościową rozmowę o wszystkim tym co dla ludzi jest ważne. Zapraszamy każdego, kto interesuje się filozofią, psychologią, światem literatury, kultury i sztuki lub po prostu poszukuje przestrzeni dla refleksyjnego, pełnego życzliwości dialogu.

Z ogromną serdecznością czekamy na młodzież. Równie mocno ucieszy nas obecność każdego, kto pomoże nam nadać tym spotkaniom międzypokoleniowy charakter! Wspólnie dzielimy się dobrą, mądrą, inspirującą i wspierającą myślą, którą przynoszą nam poszukujący mądrości filozofowie, próbujący zbliżyć się do ludzkiej duszy psychologowie, naukowcy, pisarze, poeci, artyści i twórcy kultury.

Spotkania odbywają się w Czytelni, w pierwszy czwartek miesiąca. Najbliższe spotkanie, pod hasłem „Literatura a zło”, będzie 3 marca o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.

plakat Klubu Czytelnej Myśli