Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

E-konkurs „Bochnia od początku bez końca…”

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pod tytułem „Bochnia od początku bez końca…”, organizowanym w ramach obchodów 770-lecia lokacji miasta Bochni.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 zestawów pytań umieszczanych codziennie przez pięć kolejnych dni, z wyłączeniem soboty i niedzieli, na stronie internetowej i facebook’u Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 2 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.

Konkurs rozpocznie się 1 czerwca 2023 roku i będzie trwał do 7 czerwca 2023 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy zapisać na karcie odpowiedzi i dostarczyć do dnia 14 czerwca 2023 roku drogą mailową na adres: dzieci@biblioteka-bochnia.pl lub osobiście do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, II piętro. Osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie nagród odbędzie się 18 czerwca 2023 roku podczas Dni Bochni na Rynku ok. godz. 18.30. Prosimy o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebook’a.
Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w poniższym regulaminie.

E-konkurs regulamin

karta odpowiedzi PDF

karta odpowiedzi docx

Skip to content