Zapraszamy! Na NOC BIBLIOTEK 2021

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 9 października 2021 r. Start o godz. 19.00, w siedzibie głównej Biblioteki, ul. A. Mickiewicza 5.

Tegoroczna Noc Bibliotek będzie realizowana pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. Program zaplanowanej imprezy obejmuje szereg działań wskazujących na wzmacniającą moc czytania i proponujących odseparowanie się od tego co trudne i stresujące. Będą gry i zabawy literackie, koło fortuny, quizy i krzyżówki, wzmacniająca LEMoniada pomagająca poznać zawiłości językowe, gra literacka ćwicząca spostrzegawczość oraz kalambury literackie i wiele innych wspaniałych atrakcji.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania, w związku z czym będzie nam niezmiernie miło gościć w ten wieczór w murach bocheńskiej Biblioteki całe rodziny i wspólnie wzmacniać pozytywne relacje i dobre emocje.

baner Noc Bibliotek 2021