Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Biblioteczne stoisko na święcie ulicy Solnej. Gadżety dla wylosowanych uczestników (lista w tekście) w grze miejskiej do odebrania w Czytelni.

Podczas tegorocznych Dni Bochni nasza Biblioteka miała stoisko biblioteczne na Święcie ulicy Solnej. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas. Dla naszych Czytelników i tych młodszych i tych starszych przygotowaliśmy kilka atrakcji, a były to między innymi: papierowe i upcyklingowe przeplatanki „Trzy, cztery: pleciemy”; „Safianowa sakwa” – zasłoń oczy i spróbuj przypiąć Kubie sakiewkę z dukatami, zabawa na podstawie opowiadania „Legendy Bocheńskie”; Kolorowanki XXL z postaciami z legend bocheńskich; Gra XXL „Baśnie i bajki”; Stoisko bookcrossingowe.

Wraz z nami na stoisku gościli Artyści z Cienia, którzy oferowali: malowanie twarzy i portretów, oraz rozdawanie zinów z ich twórczością.

Przygotowano i poprowadzono wspólne czytanie legend bocheńskich. Czytali: Filip Pach, Krzysztof Zięba, Anna Maciuszek-Kocot, Leszek Wincełowicz, Katarzyna Korta-Wójcik, Agnieszka Węgrzyn i Wiesława Rojek.

Podczas trwania imprezy rozdano nagrody dla uczestników E-konkursu i gry miejskiej „Biblioteczna gra zapoznawcza”, która trwała od 8 maja do 8 czerwca br. Wylosowanych uczestników, którzy nie odebrali nagród za grę zapraszamy do Czytelni po odbiór nagród. Wszystkim laureatom konkursu i gry serdecznie gratulujemy!. Przeprowadzono również konkurs dla rodzin, w którym można było wykazać się wiedzą o znajomości Bochni, jej historii i wydarzeń. Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszych zabawach, zapraszamy na kolejne happeningi i spotkania.

Fotorelacja

plakat

Skip to content