Akcja „Książka w zasięgu ręki” 8 – 13 maja 2022 r.

Biblioteka zaprasza do udziału w akcji czytelniczej „Książka w zasięgu ręki”. Czas trwania: 8 maja – 13 maja 2022 r. Przeprowadzona będzie przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalnię dla Dorosłych, Dział Zbiorów Audiowizualnych, oraz Filie Nr 1, 2, 3, 4 i 6.

Polega na zabraniu przez czytelnika pakietu trzech książek i ich przeczytaniu.

Pakiety będą przygotowane, zapakowane i oznakowane dla poszczególnych grup wiekowych. Czytelnik nie będzie wiedzieć co wypożycza, a jego obowiązkiem będzie tylko w dniu ich oddania wyrazić opinię na temat pozycji, które otrzymał, na specjalnie przygotowanej karcie. Kartę opinii z nadanym numerem pakietu Czytelnik otrzyma wraz z książkami. Po przeczytaniu książek, Czytelnik wypełnia karty i jedną zwraca bibliotekarzowi.

Za odwagę i wspólną zabawę dla uczestników mamy gadżety, które będą losowane podczas Pikników Literackich w Tężni Solankowej i na os. Kurów, przy Filii Nr 3.
Gadżety, będą opakowane w gazety, więc Czytelnik nie będzie wiedzieć co dostaje, niespodzianka!!!!.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i czytania!

„KSIĄŻKA W ZASIĘGU RĘKI”

1. Akcja czytelnicza „Książka w zasięgu ręki”, czas trwania: 8 maja – 13 maja 2022 r.
  2. Akcja będzie przeprowadzona przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalnię dla Dorosłych, Dział Zbiorów Audiowizualnych, oraz Filie Nr 1, 2, 3, 4 i 6.
  3. Polega na zabraniu przez czytelnika pakietu trzech książek i ich przeczytaniu.
  4. Pakiety będą przygotowane, zapakowane i oznakowane dla poszczególnych grup wiekowych. Czytelnik nie będzie wiedzieć co wypożycza, a jego obowiązkiem będzie tylko w dniu ich oddania wyrazić opinię na temat pozycji, które otrzymał, na specjalnie przygotowanej karcie.
  5. Kartę opinii z nadanym numerem pakietu Czytelnik otrzyma wraz z książkami, w ilości 2 sztuki.
  6. Po przeczytaniu książek, Czytelnik wypełnia karty i jedną zwraca bibliotekarzowi.
  7. Za odwagę i wspólną zabawę dla uczestników mamy gadżety, które będą losowane podczas Pikników Literackich.
  8. Ostateczny termin oddania kart do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalni dla Dorosłych i Działu Zbiorów Audiowizualnych, to 14 czerwca 2022 r. Losowanie gadżetów podczas Pikniku, 19 czerwca 2022 r. w Tężni Solankowej, godz. 15.50 i 17.50.
  9. Termin oddania kart do Filii Nr 1,2,3,4 i 6, to 28 czerwca 2022 r. Losowanie gadżetów podczas Pikniku na os. Kurów 77, 3 lipca 2022 r. godz. 15.50 i 17.50.
  10. Warunkiem odebrania wylosowanej nagrody podczas pikniku jest posiadanie i oddanie Organizatorowi karty opinii z nadanym numerem. Nie odebrane nagrody na pikniku będą ponownie losowane wśród uczestników akcji.
  11. Gadżety, będą opakowane w gazety, więc Czytelnik nie będzie wiedzieć co dostaje, niespodzianka!.
  12. Każdy Czytelnik może wypożyczyć jeden pakiet.
  13. Zapraszamy do wspólnej zabawy i czytania!
  14. Akcja w ramach projektu „Magia z czytania, siła z podróżowania” dofinasowanego przez Ministra Kultury Dziedzictwa i Narodowego.

logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
logo Magia z Czytania siła z podróżowania