Noc Bibliotek 2022 – zapraszamy 1 października do Biblioteki

Noc Bibliotek 2022
Z największą przyjemnością zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2022 pod hasłem „To się musi powieść”, w sobotę 1 października. Zaczynamy o godzinie 19.00 w sali klubu, ul. Mickiewicza 5.

W programie tegorocznej imprezy zaplanowano m.in. literacką grę terenową „Tropiciele zapomnianych ksiąg”, powieściowe koło fortuny, quizy i wiele niespodzianek. Do udziału w akcji zapraszamy dorosłych i młodzież od 13 roku życia. Noc Bibliotek to wielkie święto czytania oraz bibliotek, jako miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi jej zasobami i ofertą, sprzyjającą wymianie myśli i integracji. Przyłącz się do nas!