Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Wyniki przetargu na wynajem lokalu

Informacja o wyniku przetargu ustnego nieograniczonego z dnia 14 lipca 2020 r. na wynajem lokalu w budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni przy ulicy A. Mickiewicza 5, wejście do lokalu od ulicy Wolnica.

  1.  Przedmiotem przetargu był wynajem lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 29,25 m2 w budynku Powiatowej            i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni przy ulicy A. Mickiewicza 5, wejście do lokalu od ulicy Wolnica, na okres       2 lat, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, handlowo – usługowej lub usługowej.

    2.    Cena wywoławcza miesięcznego czynszu najmu wynosiła – 27,00 zł netto za m2.

    3.    Do przetargu dopuszczono: panią Grażynę Pacuła prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą DUBLET    z siedzibą w Bochni.

    4. Wylicytowano cenę miesięcznego czynszu najmu w wysokości 28,35 zł netto za m2+ 23% podatku VAT + media wg wskazań liczników.

    5.    Przetarg na wynajem lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 29,25 m2 w budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni przy ulicy A. Mickiewicza 5, wejście do lokalu od ulicy Wolnica, na okres 2 lat,             z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, handlowo – usługowej lub usługowej wygrała Grażyna Pacuła prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą DUBLET z siedzibą w Bochni.

 

Skip to content