Weź udział w grze terenowej „Polowanie z Wiedźminem”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnej grze terenowej, która będzie miała miejsce na terenie Bochni, 18 czerwca 2023 r. od godz. 15.00. Start – Filia Nr 4, ul. Brzeźnicka 19. Meta – Dział Zbiorów Audiowizualnych, ul. Mickiewicza 5. Losowanie nagród – Rynek, około godz. 18.00.

Wprowadzenie:
Na mieszkańców bocheńskich ziem padł blady strach , a okoliczna ludność boi się przemierzać tutejsze ulice. Przyczyna paniki jest oczywista, w centrum miasta zamieszkały potwory. Biblioteka poszukuje śmiałków, wprawnych łowców, którzy pomogą Wiedźminowi uwolnić okolicę od strasznego losu.
Pomóż pokonać potwory!!! Weź udział w grze terenowej „Polowanie z Wiedźminem”.

Szczegóły:
Zgłoszenia drużyn są przyjmowane osobiście lub mailowo do 15.06.2023 r. :
– Dział Zbiorów Audiowizualnych ul. Mickiewicza 5; audio@biblioteka-bochnia.pl
– Filia 4 ul. Brzeźnicka 19; filia4@biblioteka-bochnia.pl

Drużyny wybiorą się na wyjątkowe polowanie, podczas którego sprawdzą swoje umiejętności w rozwiązywaniu zagadek, a także szukania śladów. Otrzymają na starcie informacje niezbędne do pokonania trasy gry tj. mapę z wyznaczonymi punktami, a także kartę gry z zadaniami, na które odpowiedzi będzie można znaleźć tylko w terenie poznając Bochnię.

Zapoznaj się z Regulaminem Gry!

Gra terenowa realizowania w ramach projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Czekamy na zgłoszenia i udział w zabawie, a na Was czekają nagrody!

Regulamin gry terenowej

Logo Ministerstwa Kulturylogo projektu Biblioteki „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”logo Biblioteki