Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Warsztaty Twórczego Pisania dla dzieci

Wreszcie! Możemy wracać na Warsztaty Twórczego Pisania.  Do naszej wyjątkowej Pracowni Myśli i Słowa! Spotykamy się na pierwszym, organizacyjnym spotkaniu w poniedziałek, 28 września 2020 r., o godz. 16:00 w sali klubu Biblioteki. Nie możemy się już doczekać! Zapraszamy młodych twórców, wrażliwych, mądrych, lubiących tworzyć historie, opowiadać o świecie poszukując własnego języka, pomysłów, bohaterów, wydarzeń i emocji.

Czeka nas znów mnóstwo pisarskich zabaw, fantastycznych opowieści, ważnych rozmów, refleksji i tworzonych tekstów. Zapraszamy młodych ludzi w wieku 10-15 lat do przyłączenia się do naszych Warsztatów Twórczego Pisania!

Warsztaty zostaną zorganizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, których w czasie pandemii wszyscy musimy przestrzegać. Zadbamy o nie i o nasze zdrowie. Musimy zachować większy fizyczny dystans i poszukać nieco innych niż dotychczas sposobów na nasze twórcze szaleństwa,  ale będziemy blisko siebie słowem, wyobraźnią i troską o łącząca nas więź. Może dołączysz do nas Ty? Zapisy pod numerem telefonu Czytelni dla Dorosłych: 14/614 52 26. Zapraszamy i czekamy! Ilość miejsc ograniczona.

Skip to content