Wakacyjne zajęcia w Centrum Informacji Turystycznej

W środowe przedpołudnie, 20 lipca nasza Biblioteka została zaproszona do Centrum Informacji Turystycznej, gdzie przeprowadziliśmy wakacyjne zajęcia dla dzieci „Aktywni – Kreatywni czyli wakacyjne zabawy z Biblioteką”.

Dzieci rozwiązywały literackie zagadki, mogły zrobić sobie zdjęcie w Mini Fotobudce, zagrać w Jenge XXL lub ułożyć puzzle z Bochnią w tle oraz przejść grę ruchową, czyli matę zręcznościową. Wykonywały też prace plastyczne m.in.: wesołą gąsienicę, żabkę z balonem, biblioteczne zawieszki na drzwi, no i oczywiście zakładki do książek.

Bawiliśmy się fantastycznie. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do Biblioteki, zarówno po książki, jak i na wakacyjne zajęcia.

dzieci na zajęciach