Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

W ramach cyklu „Bochniacy z pasją” we wtorkowe popołudnie gościła w bocheńskiej Bibliotece Kinga Magdoń.

Przyczynkiem do spotkania było wydanie dwóch książek „Algorytm osobisty czyli Jak zrobić, żeby się bardziej chciało!” oraz „#Sheworld czyli o sile kobiet w życiu i biznesie”, których jest współautorką. Na co dzień prowadzi Bawialnię edukacyjną Rerum, jest także certyfikowaną trenerką mentalną. Podczas spotkania poznaliśmy koleje działalności i pracy, jaki wpływ na obecną sytuację zawodową miała pandemia, ale przede wszystkim dowiedzieliśmy się co robić, aby wciąż iść przed siebie. Nie oglądać się za, nie słuchać opinii i krytyki innych, być asertywnym w pozytywnym tego słowa znaczeniu, walczyć o siebie i swoje marzenia. Jej celem było , by stać się ekspertem w tym co robi, aby swoje pasje przekazać innym. Zwróciła uwagę na nasze nastawienie, nawyki, regularność i systematyczność, planowanie i wbrew przeciwnością wychodzenie ze strefy komfortu.
Na pytanie czy jest spełnioną kobietą, realizującą się w każdej sferze życia, zdecydowanie odpowiedziała: tak. Warto podjąć ryzyko i zaufać sobie, siła jest kobietą!. Należy pamiętać, że każda z nas jest architektką, artystą swojego życia. To my sami decydujemy, planujemy, decydujemy, osiągamy swoje cele – marzenia. Należy żyć po swojemu, z szacunkiem, uwagą na siebie i innych.
Czekamy na kolejne pozycje Kingii Magdoń, obiecaną mamy również organizację wystawy plastycznej jej prac. Jeżeli czas pozwoli spotkamy się znów… . Z Kingą Magdoń rozmawiała Alicja Imiołek.
Podczas spotkania można było zakupić książki i zdobyć autograf współautorki.

Fotorelacja

Skip to content