Stwórz własny bestiariusz – zajęcia dla dzieci w Filii Nr 4

Zapraszamy do Filii Nr 4 na zajęcia plastyczne dla dzieci pt. „Stwórz własny bestiariusz” 27 lipca, o godz. 12.00. Zajęcia odbędą się w ramach realizacji projektu „Perunem do Audio, z Welesem do Czwórki”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Uczestnicy zajęć dowiedzą się o kulturze Słowian, co to jest „Bestiariusz słowiański”, poznają jego historię, dowiedzą się o istotach ze słowiańskich legend, mitów, baśni i podań, oraz czego najbardziej bali się Słowianie. Na zajęciach dzieci przygotują albumy bestii według własnego pomysłu. Spotkanie poprowadzi bibliotekarz filii Joanna Krasoń-Hołda.
Ilość miejsc jest ograniczona – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne lub mailowe filia4@biblioteka-bochnia.pl, tel.14 612 45 34.

Zapraszamy, zajęcia dla dzieci są bezpłatne!

Logo Ministerstwa Kulturyplakat zajęć plastycznych dla dzieci w Filii numer 4