Rusza nowy sezon Warsztatów Twórczego Pisania! Można się zapisywać!

Serdecznie zapraszamy na nowy sezon Warsztatów Twórczego Pisania!
Jeśli lubicie tworzyć piękne teksty (może wiersze lub teksty, które prowokują refleksję, zdziwienie, a może dają wytchnienie, przynoszą radość lub chcą powiedzieć innym coś ważnego?), jeśli nosicie w sobie pragnienie budzenia do życia postaci i światów (choćby dla czystej radości!), jeśli lubicie sobie lub innym opowiadać rozmaite historie… przyłączcie się do nas!

Minęło osiem sezonów, a nam wciąż chce się marzyć o stworzeniu prawdziwej wspólnoty pisania… Prawdziwej społeczności, która łączy wyobraźnia, budowanie bliskich relacji z sobą samym i innymi, szacunek dla własnego potencjału i tego, co odkrywamy w sobie. Dlatego otwieramy drzwi i serca na kolejny sezon! Razem cieszymy się naszą wyobraźnią, stopniową pracą nad rozwijaniem naszych indywidualnych i wspólnie realizowanych projektów, poszukiwaniem obrazów i słów dla własnego serca i tych szczególnych, które każdy z nas ma dla innych.
W pełnej akceptacji atmosferze pozwalamy sobie na wszystko, z wyjątkiem tego, co mogłoby wyrządzić jakąkolwiek szkodę nam samym lub komuś innemu. Poza tym – żadnych ograniczeń w wyrażaniu myśli, uczuć, potrzeb i pomysłów.

Na spotkanie organizacyjne dla uczestników w wieku 9-13 lat serdecznie zapraszamy 11.09. 23 o godz. 16:00. Na młodych ludzi od 14 roku życia wzwyż, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o warsztatach czekamy 18.09 o godz. 16:00. Spotykamy się w Sali Klubu Biblioteki!

Zapisy w Czytelni: 14/614 52 26.

W tym sezonie w ramach działalności sekcji twórczego pisania w naszej Bibliotece przewidujemy wiele zmian! I kilka niespodzianek!