„Roztańczona Biblioteka” w Kurowie

W środę, 19 stycznia 2022r. Filia nr 3 naszej Biblioteki przekształciła się w „Roztańczoną Bibliotekę”.

Był to niezwykły i długo wyczekiwany dzień dla najmłodszych czytelników, w którym mogli oni chociaż na krótką chwilę wcielić się w ulubioną postać z bajki. Na bal jego uczestnicy przybyli przebrani w różnorodne stroje, mogliśmy zobaczyć: księżniczki, pszczółkę, bohaterkę książki Astrid Lindgren – Pippi Langstrumpf, tygryska, marynarza, policjanta i in. W zabawie uczestniczyli także rodzice, którzy przyszli wraz ze swoimi pociechami. Wszyscy razem bawili się przy dźwiękach ulubionych piosenek, uczestniczyli w różnorakich zabawach. Nie zabrakło także kolorowych balonów i popularnych wśród najmłodszych baniek mydlanych. Dzieciom towarzyszyła radość i śmiech a zapełniony parkiet i uśmiech na ich twarzach świadczyły o tym, że zabawa była wyśmienita, aż trudno było się rozstać.
Rodzicom i dzieciom dziękujemy za przybycie, świetną wspólną zabawę i piękne stroje, tym samym zapraszamy na powtórkę już za rok!

Więcej zdjęć w: Galeria