Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Hotel Transylwania – Noc w Bibliotece

Po zapadnięciu zmroku, 28 stycznia 2023 roku do naszej Biblioteki zawitały duchy, kościotrupy, wampiry i inne transylwańskie stwory. Wtedy to odbyła się niezwykła i pełna tajemnic Noc w Bibliotece pod hasłem „Hotel Transylwania”.
Każdy z naszych nieustraszonych i jak najbardziej odważnych uczestników przygotowany był na solidną dawkę niesamowitości i potworności. Wkroczyli oni bowiem do świata, który nie tylko ich przerażał, ale także fascynował, a momentami również rozśmieszał. Nikt z nich nie miał czasu na nudę. Musieli własnoręcznie wykonać „świecące stwory” oraz stworzyć z gotowych szablonów potwora. Wykazać się zręcznością w „strasznym ping-pongu”, znajomością książki lub filmu „Hotel Transylwania” czy też szybkością w „biegających upiorach”. Mieli także okazję zajrzeć do najbardziej tajemniczych, ale niedostępnych dla czytelników części Biblioteki, biorąc udział w grze terenowej „Strachy na lachy”.
Czas upłynął tak szybko, że nim się spostrzegliśmy trzeba było już wracać do domu. Na koniec każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę „Certyfikat przetrwania w Hotelu Transylwania”. Dziękujemy wszystkim tym, którzy spędzili ten czas razem z nami i za fantastyczne przebrania. Następna niezapomniana noc już za rok.

Fotorelacja

Skip to content