Dzieci spotkały się z Katarzyną Ewą Kozubską

W ramach obchodów Dni Bochni Oddział dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki zaprosił 3 czerwca 2022 r. swoich najmłodszych czytelników na spotkanie autorskie z Katarzyną Ewą Kozubską.

Katarzyna Ewa Kozubska jest warszawianką, absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, czytelniczką i pasjonatką rodzinnych historii. Jest także autorką cyklu książek dla dzieci „Opowieści kredensowe” – serii opowiadań o perypetiach mysiej rodziny, zamieszkałej w pewnym starym domu w zakamarkach równie starego kredensu.
W czasie spotkania autorka opowiedziała o pracy pisarza, współpracy z ilustratorką i wydawnictwem. Wyczerpująco odpowiadała na zadawane pytania. Przeczytała również fragmenty swoich książek, które wprowadziły małych czytelników w niemal baśniowy klimat.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało obrazek z Myszkę Chrapiszką do samodzielnego pokolorowania, a chętni mogli nabyć jej książkę, otrzymać autograf i piękną dedykację.

Dziękujemy autorce za przybycie do naszej biblioteki i wspaniałą czytelniczą zabawę.

Pisarka prezentuje swoje książki

Więcej zdjęć w: Galeria