Bocheński Dzień Dziecka dla małych i dużych…, 1 czerwca 2024 r. bocheński Rynek, od godz. 15.00

Zapraszamy na bocheński Rynek, 1 czerwca od godz. 15.00 – do 19.00. Z okazji Dnia Dziecka, Burmistrz Miasta Bochnia, instytucje kultury, sportu, przedsiębiorcy i szkoły językowe zapraszają do wspólnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy.

Wśród atrakcji znajdzie się dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, ogródek artystyczny, karaoke, mini koszykówka, Akademia Strażaka Wojtusia, nauka udzielania pierwszej pomocy, koncert w Muzeum, warsztaty, kettle i wiele innych atrakcji.

Będziemy tam też i my! Biblioteka!

Zapraszamy na stoisko wymiany książek dla dzieci, będzie można zagrać w gry planszowe XXL i ułożyć duże puzzle, sprawdzić sprawność przy układaniu dużych klocków Jenga. Dla wszystkich lubiących rozwiązywać krzyżówki, szarady i rebusy lub chcących sprawdzić swoją wiedzę z zakresu geografii, historii oraz innych dziedzin podczas rozwiązywania zadań, będzie stoisko z ofertą gier i zabaw językowych.
Zapraszamy! Czekamy na Was! Życzymy dobrej zabawy!

plakat dzień dziecka