Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Biblioteka „Pod Lupą” czyli detektywistyczne wakacje w Bibliotece

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza, małych i dużych, do wspólnej wakacyjnej zabawy.

Jeżeli lubicie rozwiązywać zagadki i uważacie, że jesteście w tym dobrzy to odwiedźcie nas w czasie wakacji. Dla każdego odważnego pasjonata zagadek mamy przygotowaną legitymację detektywistyczną oraz kilka niezwykle podchwytliwych zagadek.

Aby je rozszyfrować musicie porządnie ruszyć głową i dokonać dokładnej analizy podanych przez nas wskazówek😊 Kierujcie się logiką i używajcie wyobraźni, a na pewno Wam się uda i zostaniecie prawdziwymi detektywami.

Możecie rozwiązywać je sami, w drużynach lub w gronie rodzinnym, czyli z mamą, tatą, bratem, siostrą, babcią itd.

Na koniec otrzymacie certyfikat potwierdzający Wasze detektywistyczne umiejętności oraz małą niespodziankę.

Weźmiecie także udział w losowaniu 3 nagród rzeczowych,  które odbędzie się 11 września 2024 roku.

Zapoznajcie się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

Regulamin detektywistycznej gry bibliotecznej Biblioteka „Pod Lupą”

 1. Gra organizowana jest przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni – Odział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, zwaną dalej Organizatorem.
 2. Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki uczestników gry.
 3. Uczestnictwo w grze jest nieodpłatne i dobrowolne.
 4. W grze mogą brać udział osoby w każdym wieku.
 5. Do Gry można przystąpić tylko raz.
 6. Poprzez zgłoszenie swojego udziału w Grze Gracz wyraża zgodę na: a) wzięcie udziału w Grze na warunkach określonych w Regulaminie Gry; b) umieszczanie swoich zdjęć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Organizatora celem promocji Biblioteki; c) przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Gracza w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Gry (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z dn. 24 maja 2018 r. 1000).
 7. Gra będzie trwała przez całe wakacje (24. 06. 2024 – 30. 08.2024), w godzinach pracy Oddziału dla Dzieci i Młodzieży (godziny wakacyjne).
 8. Gra polega na rozwiązaniu kilku zagadek, które należy odnaleźć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.
 9. Na zakończenie gry każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający jego detektywistyczne umiejętności i małą niespodziankę oraz weźmie udział w losowaniu 3 nagród rzeczowych, które odbędzie się 11 września 2024 roku. Wyniki losowania będą udostępnione na stronie internetowej i mediach społecznościowych Biblioteki.
 10. W kwestiach dotyczących przebiegu Gry, nieprzewidzianych niniejszym Regulaminem, a także w zakresie interpretacji niniejszego Regulaminu, głos rozstrzygający należy do Organizatora.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w Regulaminie.
Skip to content