Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2024

Drodzy czytelnicy, z radością informujemy, że otrzymaliśmy dotację ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0″ w kwocie 16 250 zł.
Nazwa zadania: Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usług zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków.
Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.O
Celem tego programu jest wzmacnianie zainteresowań i aktywności czytelniczej zarówno dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych poprzez m.in. zakup nowości wydawniczych oraz usług zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i audiobooków.
Już niedługo nowości zakupione w ramach NPRCz 2.0 pojawią się na naszych półkach!

Belka nprcz