Przejdź do treści Przejdź do stopki

Dział udostępniania i informacji

Dział zajmuje się koordynacją pracy działów udostępniania Biblioteki głównej i filii na terenie miasta. Do jego zadań należy praca polegająca na szerokiej informacji i propagowaniu wśród użytkowników i czytelników zbiorów, usług i imprez kulturalnych Biblioteki. Dotarcie poza krąg stałych odbiorców.

ul. Mickiewicza 5, parter

mgr Alicja Imiołek

Godziny otwarcia

8:00 - 15:00
Poniedziałek
8:00 - 15:00
Wtorek
8:00 - 15:00
Środa
8:00 - 15:00
Czwartek
8:00 - 15:00
Piątek
Nieczynne
Sobota
Nieczynne
Niedziela

Usługi i formy działalności

Promuje Bibliotekę, jej zbiory i usług poprzez: plakaty informacyjne, ulotki, informacje w gablotach bibliotecznych, artykuły w prasie lokalnej, stronę internetową, fanpage ‘u Facebook, organizowanie lub uczestniczenie w realizacji różnych przedsięwzięć kulturalnych.

Dział odpowiedzialny jest za koordynacje prac nad pisaniem wniosków o granty na projekty biblioteczne, realizację projektów i rozliczanie dotacji grantowych. Koordynuje spotkania i imprezy biblioteczne.

Udziela  informacji w zakresie: public relation Biblioteki, prowadzonych usługach bibliotecznych, działalności kulturalnej i edukacyjnej Biblioteki.

Udziela informacji bezpośrednio na miejscu, telefonicznie i korespondencyjnie.

Osoby zainteresowane organizacją spotkań i imprez, udziałem w spotkaniach, lekcjach bibliotecznych, wycieczkach po bibliotece itp.  proszone są o kontakt.
Zapraszamy do współpracy.

Skip to content