Spotkanie z Krystyną Zelek i promocja książki „Sen snem snów” – 17 października 2023 r. godz. 17.30, sala klubu Biblioteki

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na spotkanie z Krystyną Zelek i promocję jej debiutanckiej książki „Sen snem snów”, 17 października 2023 r. godz. 17.30, sala klubu Biblioteki.

Krystyna Zelek pochodzi z Dąbrowicy, koło Bochni, obecnie mieszka w Laskowej. Jest szczęśliwą mamą. Wieczną romantyczką i marzycielką kochającą świat fantasty. Wraz z debiutancką książką pragnie przedstawić sny, których nieprzerwany film wyświetlał się każdej nocy; spinając je w jedną mniej lub bardziej doskonałą całość. Stworzyła coś, o czym mogła tylko śnić.

Książkę zaczęła pisać jako 15-latka, kiedy po wielu długich latach przeczytała swoje notatki, zrozumiała, że dzięki nim stworzyła przez kolejne lata swojego życia inny ciekawy świat. Dziś już na życie patrzy zupełnie inaczej, a sny postrzega w innej formie.

Książka „Sen snem snów” ukazuje inną rzeczywistość, sprzeczność charakterów, walkę z niesprawiedliwością oraz wątek bardziej niż miłosny, pełen niezwykłych uniesień, niespełnionych marzeń i zatracenia się w drugiej osobie. Historia ukazująca prawdziwe zwierzenia senne, zapisane na kartkach papieru. Spotkamy wspaniałych i niezwykłych bohaterów, miejsca stworzone tylko w naszej wyobraźni oraz zagadki tworzące sieć labiryntów.

Spotkanie z Krystyną Zelek jest pierwszym w ramach nowego cyklu Biblioteki: Literacki Debiut. Czytamy.

W tym cyklu będziemy prezentować twórców pierwszych swoich wydawnictw literackich oraz zachęcać do sięgania i czytania książek polskich autorów.

Spotkanie poprowadzi Alicja Imiołek, będzie można zakupić promowaną książkę i zdobyć autograf autorki. Wstęp wolny.

Literacki debiut logoKsiążka "Sen snem snów"