Klub rodziców, od 12 listopada 2024 r. w bocheńskiej Bibliotece

Zapraszamy do udziału w nowej inicjatywie, bezpłatnego cyklu spotkań w ramach „Klubu rodziców” w Bibliotece w Bochni. Założycielki i prowadzące klub: Monika Wiśniewska-położna, certyfikowany doradca laktacyjny i Wanda Hałuniewicz-doula, certyfikowany doradca noszenia w chustach, instruktor masażu niemowląt, wolontariuszka Fundacji Rodzić po ludzku.

Klub rodziców promują same inicjatorki: współtwórzmy przestrzeń, do której będziecie chętnie przychodzić, w której dostaniecie i dacie wsparcie, w której uzyskacie wiedzę na interesujące Was tematy. Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców dzieci od 0 do 3 lat oraz przyszłych rodziców!

Co oferujemy? Naszą wiedzę i doświadczenie – jesteśmy mamami, a zarazem specjalistkami: położna i doradca laktacyjny oraz doula, doradca noszenia, instruktor masażu niemowlęcego. Chcemy też, żeby było w tym czasie dużo miejsca na Wasze doświadczenia, potrzeby, luźne rozmowy… Chcemy, żebyście stworzyli dla siebie „wioskę wsparcia”. Jeśli Was ten pomysł, choć troszkę zaintrygował, zapraszamy na pierwsze spotkanie już 12 listopada 2024 r. w godzinach 10:00-12:00, a potem raz w miesiącu – w każdy drugi wtorek miesiąca!

*W sali jest dywan, który Maluchy będą mogły wykorzystać do swobodnej zabawy. Warto wziąć ze sobą matę edukacyjną czy ulubione zabawki, które ułatwią Rodzicom uczestnictwo w spotkaniu. Prosimy o przyniesienie obuwia do zmiany. Oczywiście pomożemy z wózkami/dzieciakami, bo spotkanie jest w sali klubu, I p.

Obowiązują zapisy, więcej informacji: Monika Wiśniewska tel. 514 771 428 i Wanda Hałuniewicz tel. 509 494 676. Zapraszamy!