Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

”Sieć na kulturę”-etap drugi

16 grudnia 2021 roku nasza Biblioteka zakończyła pierwsze z dwóch bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach projektu „Sieć na kulturę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).
Szkolenie z zakresu „Projektowania i realizacji serwisów internetowych i gier mobilnych” przeprowadziła Iwona Multan, bibliotekarz z naszej Biblioteki przy współpracy z trenerem wspomagającym Karolem Zielińskim. W zajęciach online uczestniczyła młodzież w wieku 10-14 lat. Cykl szkoleń obejmował 31 godzin lekcyjnych warsztatów online, na których uczestnicy warsztatów wzbogacali się o nową wiedzę m.in. na temat projektowania i programowania gier mobilnych oraz stron internetowych.
Dziękujemy uczestnikom i rodzicom za zaangażowanie, chęci i mile spędzony czas na nauce przez zabawę!
Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (młodzież w wieku 10-18 lat) do wzięcia udziału w naszym drugim szkoleniu „Dziennikarstwo online”, podczas którego m.in. poznacie metody sprawdzania i wyszukiwania wiarygodnych źródeł informacji, tajniki bezpiecznego budowania wizerunku online oraz rozpoznawania plagiatu i legalnego cytowania treści.
Więcej informacji na temat szkolenia uzyskacie w Czytelni (I piętro) i pod numerem telefonu: 14 614 52 26.

Skip to content