Happening Biblioteki na ulicy Białej

W ramach Dni Bochni, 17 czerwca, nasza Biblioteka włączyła się w organizowane po raz pierwszy Święto Ulicy Białej.

Przygotowaliśmy plenerową „Biblioteczną Czytelnię na Białej”, otwartą dla wszystkich uczestników imprezy, kusiła ona leżakami i ciekawą literaturą. Rebusy i gry literackie dla dzieci i dorosłych dawały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu literatury i zdobycia bibliotecznych gadżetów: kubków, toreb płóciennych czy kolorowych odblasków.

Każdy odwiedzający biblioteczne stoisko został również „poczęstowany dobrym słowem” czyli losowo wybraną myślą o wadze czytania i radości płynącej z dobrej lektury, bo przecież czytanie to najwspanialsza zabawa, jaką sobie wymyśliła ludzkość!

Stoisko przygotowane przez Biubliotekę

Więcej zdjęć w: Galeria