Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

E-konkurs “To i owo o książce”

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w III edycji  e-konkursu. Tym razem jednak  tematem przewodnim będą ciekawostki z życia książki.

Zadaniem uczestników konkursu będzie  udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i facebook’u Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po trzy pytania dotyczące mało znanych faktów i ciekawostek o książce. Biorący udział w konkursie będą musieli wykazać się wnikliwą wiedzą na temat książek i umiejętnością wyszukiwania potrzebnych im informacji. Celem konkursu jest rozwijanie pasji i zainteresowań literackich wśród czytelników, uświadomienie wartości czytania oraz zachęcenie jeszcze nieczytających do korzystania ze zbiorów Biblioteki. Konkurs rozpoczniemy 12 maja 2020 roku i będzie trwał do 30 maja 2020 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do dnia 17 czerwca 2020 roku, wyłącznie drogą mailową na adres: dzieci@biblioteka-bochnia.pl. Prosimy o uważne śledzenie  strony  internetowej biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebook’a.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w regulaminie. Poniżej znajduje się także karta pracy, którą należy wypełnić i przesłać mailowo na adres: dzieci@biblioteka-bochnia.pl) .

Regulamin konkursu “To i owo o książce”

Karta odpowiedzi

Skip to content