Darmowe kody dostępu do e-książek!

Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was dobrą wiadomość! Już dziś możecie otrzymać darmowe kody dostępu do platformy Legimi. Bocheńska Biblioteka, dzięki dodatkowemu dofinansowaniu z Biblioteki Narodowej dysponuje większą pulą kodów do zasobów elektronicznych.

Kod może otrzymać osoba będąca czytelnikiem bocheńskiej Biblioteki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: czytelnia@biblioteka-bochnia.pl

Jak korzystać z e-książek platformy Legimi:

– załóż darmowe konto lub zaloguj się na stronie: www.legimi.pl/rajska

– aktywuj otrzymany kod

– pobierz bezpłatną aplikację Legimi (jednym kodem można powiązać dwa urządzenia)

– czytaj przez 30 dni od momentu aktywacji kodu

Zachęcamy wszystkich Czytelników do korzystania z tej wyjątkowej okazji nieodpłatnego dostępu do książek elektronicznych, które mogą umilić trudny pandemiczny czas i dostarczyć interesującej lektury.

Kody dostępu do e-książek zostały zakupione ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu otrzymanych w ramach dofinansowania zakupu nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.