Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Czytelnia dla Dorosłych otwarta od 25 stycznia 2021 r.

Od 25 stycznia 2021 r. Czytelnia dla Dorosłych wznawia pracę w reżimie sanitarnym i z obostrzeniami. Do odwołania będzie można korzystać z zasobów Czytelni w ograniczonym wymiarze. Nie będą dostępne wszystkie usługi.
Czytelnia powraca, odnowiona, odświeżona, z nowym wyposażeniem. Zostały wydłużone godziny pracy działu, w czwartki Czytelnia zaprasza od godziny 8.00 do 19.00. Prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa i szacunku stosujmy się do nich. Zapraszamy.

Zasady korzystania z Czytelni dla Dorosłych w czasie epidemii.

1. W Czytelni może przebywać maksymalnie 6 użytkowników
  2. Korzystający z Czytelni są zobowiązani do: dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, oraz zachowania bezpiecznego odstępu od innych osób
  3. Aby skorzystać z Czytelni należy okazać kartę biblioteczną
  4. Dostępne są dwa stanowiska komputerowe, maksymalny czas korzystania z komputera przez użytkownika to 1 godzina dziennie
  5. Rekomendujemy rezerwację zbiorów i miejsca w Czytelni, e-mailowo: czytelnia@biblioteka-bochnia.pl lub telefonicznie: 14 614 52 26
  6. Obowiązują przerwy techniczne: poniedziałek – piątek, w godz.: 10.00 – 10.30, 13.00 – 13.30 i 16.00 – 16.30, w soboty przerwa techniczna w godz. 10.00 – 10.30
  7. Wszystkie zwracane zbiory są poddawane co najmniej 3 – dniowej kwarantannie, w związku z tym nie wszystkie książki, widoczne w katalogu jako dostępne, można wypożyczyć.
  8. Kody do e-książek dostępne są na miejscu, lub można zamówić on – line pod adresem: czytelnia@biblioteka-bochnia.pl.
Czytelnia dla dorosłych