Przejdź do treści Przejdź do panelu bocznego Przejdź do stopki

Aplikacje i gry mobilne -nowatorskie narzędzia edukacji i promocji literatury

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni rozpoczyna cykl szkoleń dla bibliotekarzy z Bochni i powiatu bocheńskiego w ramach projektu „NOWOCZEŚNI i ZORIENTOWANI”.

Projekt ten jest realizowany w ramach programu „Partnerstwo dla książki” ogłoszonego i dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zadanie polega na organizacji szkoleń, które pozwolą na poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności przez bibliotekarzy, wykraczających poza tradycyjne kompetencje zawodowe, umożliwić uczestnikom rozwój w sferze zawodowej, informatycznej i regionalnej, oraz wzmocnią rolę bibliotek publicznych w powiecie.

Pierwsze spotkanie „Aplikacje i gry mobilne – nowatorskie narzędzia edukacji i promocji literatury”, pokaże bibliotekarzom jak wykorzystać aplikacje i gry mobilne w swojej codziennej pracy, by wzbogacić ofertę kulturalną i edukacyjną swojej instytucji. Szkolenie poprowadzi 23 czerwca 2020 r. Karol Baranowski, pracownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej i Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, członek i ambasador Sieci Labib, laureat X edycji Konkursu Bibliotekarz Roku 2019.

 

Regulamin organizacji wydarzeń w PiMBP w Bochni

Oświadczenie

 

Skip to content